Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 04.04.2024

Pracownik działu technicznego/monter

Ochrona DOGMAT
  • Elbląg, warmińsko-mazurskie

Informatyk

Umowa o pracę

Agencja Ochrony DOGMAT od ponad 25 lat zapewnia usługi bezpieczeństwa. Zatrudniamy ponad 500 osób i świadczymy usługi ochrony na terenie Warmii i Mazur, województwa pomorskiego i kujawsko-pomorskiego.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:
TECHNIKA SSWiN i CCTV
Szukamy dodatkowej osoby, która dołączy do naszego zespołu w dziale technicznym. Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, samodzielną i posiadasz niezbędne kwalifikacje, ta praca może być idealna dla Ciebie.
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie instalacji SSWIN oraz CCTV zgodnie z obowiązującymi przepisami i standardami,
Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów związanych z instalacjami elektrycznymi,
Przeprowadzanie regularnych przeglądów i konserwacji systemów alarmowych i telewizji przemysłowej.
OCZEKUJEMY:
Doświadczenia w pracy jako technik będzie dodatkowym atutem,
Znajomości obowiązujących przepisów i norm dotyczących instalacji elektrycznych,
Umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów,
Dokładności i precyzji w wykonywaniu zadań,
Dobrej komunikacji interpersonalnej,
Prawa jazdy kategorii B.
OFERUJEMY:
Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie,
Szkolenia tematyczne,
Przyjazne środowisko pracy i wsparcie ze strony zespołu,
Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności,
Narzędzia i sprzęt niezbędny do wykonywania powierzonych zadań (auto, komputer, sprzęt do instalacji)
Nawiążemy również współpracę z technikami prowadzącymi JDG na zasadach B2B.
Jeśli spełniasz powyższe wymagania i jesteś zainteresowany tą ofertą to zapraszamy do złożenia swojego aktualnego CV poprzez Lento lub na adres e-mail: j.wanatowski#ochrona-dogmat.pl wraz z listem motywacyjnym. Odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami