Trener odżywiania i aktywności fizycznej.

Studio Zdrowia Fitklimat
  • Poznań, wielkopolskie

Inny

Umowa o pracę

Poszukujemy ambitnych i przedsiębiorczych osób, które chciałyby dołączyć do naszego zespołu. Będziesz miał możliwość rozwijać się w dynamicznej branży zdrowia i wellness oraz wspierać innych w osiągnięciu ich celów związanych z kondycją fizyczną i dobrym samopoczuciem.

Obowiązki:
- Doradzanie klientom w zakresie zdrowego stylu życia, żywienia i suplementacji
- Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
- Organizowanie i prowadzenie spotkań informacyjnych oraz prezentacji
- Realizowanie swoich wyznaczonych celów i budowanie zespołu

Wymagania

- Pozytywne nastawienie i chęć do nauki
- Umiejętność komunikacji i budowania relacji z klientami
- Samodzielność i odpowiedzialność
- Pasja do zdrowego stylu życia i wellness
- Umiejętność pracy w zespole
- Nie jest wymagane doświadczenie w branży, szkolenie zostanie zapewnione

Oferujemy

- Niezależne prowadzenie własnej działalności gospodarczej
- Profesjonalne szkolenia i wsparcie z zakresu rozwoju osobistego i biznesowego
- Elastyczne godziny pracy
- Możliwość rozwoju i awansu oraz osiągania dochodu w 90 krajach
- Dostęp do wysokiej jakości produktów zdrowotnych i żywieniowych

Jeśli jesteś zmotywowany, entuzjastycznie podchodzisz do zdrowego stylu życia i chcesz pomagać innym w osiągnięciu ich celów, dołącz do naszego zespołu
Wyślij swoje CV na adres e-mail: @
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie naszą ofertą.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)