Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.01.2024

Asystentka administracyjna

Mercus-Bus sp. z o.o.
  • Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie pow. grodziski

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

W związku z dynamicznym rozwojem do naszego zespołu poszukujemy osób, które wspomogą nas w:

- kontroli merytorycznej i rachunkowej dokumentów
- wprowadzaniu dokumentów do programu
- czuwaniem nad obiegiem dokumentów
- współpracą z instytucjami zewnętrznymi
- współpracą z innymi działami spółki
- uczestnictwem w pracach naszego zespołu
- innych bieżących zadaniach zleconych przez przełożonego

Wymagania

Samodzielności oraz odpowiedzialności w działaniu
Wysokiej motywacji i zaangażowania
Orzeczenie o niepełnosprawności będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Umowę o pracę
Praca pon- pt./ 8-16
Program dodatkowych świadczeń pracowniczych karta multisport
Współpracę oraz pomoc doświadczonej kadry.
Możliwość rozwoju poprzez zdobywanie doświadczenia zawodowego.

Praca stacjonarna w Urszulinie k/Grodziska Maz

W celu przystąpienia do procesu rekrutacji proszę o przesłanie CV z załączoną klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))