Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.04.2024

Technik laboratoryjny - laboratorium weterynaryjne

Vetlab
  • Wrocław, dolnośląskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Jesteśmy nowoczesnym laboratorium weterynaryjnym działającym na rynku od 2007 roku z lokalizacjami we Wrocławiu, Katowicach, Warszawie oraz Trójmieściu. Swoim Klientom oferujemy szeroki zakres usług laboratoryjnych, zarówno rutynowych, jak i specjalistycznych. Swoim pracownik gwarantujemy stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju.

Technik Laboratoryjny - branża weterynaryjna
Miejsce pracy: Wrocław
Zakres obowiązków:
- otwieranie przesyłek i wstępna segregacja próbek do badań,
- przygotowywanie materiałów zużywalnych w pracowni,
- pomoc w przygotowaniu materiału do badań,
- bankowanie materiałów biologicznych,
- przygotowywanie materiałów to utylizacji,

oczekiwania:
wykształcenie średnie lub policealne o profilu weterynaryjnym, wyższe mile widziane,
dokładność i sumienność w realizacji zadań,
gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym oraz w wybrane soboty,
umiejętność samodzielnej organizacji pracy,
oferujemy:
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
benefity do wyboru (Luxmed, Multisport),
fundusz świadczeń socjalnych,
ubezpieczenia grupowe,
miłą atmosferę w pracy,
możliwość rozwoju i zdobycia praktycznej wiedzy