MONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH

IT Control Sp
  • Masłów Pierwszy, świętokrzyskie pow. kielecki

Inżynier

Umowa o pracę

Twój zakres obowiązków:
-Poszukujemy osób do wykonywania instalacji elektrycznych i teletechnicznych (LAN, SSWiN, KD, CCTV, SAP) na terenie województwa świętokrzyskie oraz całej Polski.
- Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku
- Dyspozycyjność
- Prawa jazdy kategorii B
- Posiadanie uprawnień elektrycznych SEP do 1 kV
- Umiejętność posługiwania się schematami technologicznymi i elektrycznymi

Nasze wymagania:
-Możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (szkolenia)
- Niezbędne narzędzia pracy
- Pracę w firmie o wieloletniej ugruntowanej pozycji na rynku;
- Stabilne warunki zatrudnienia

Oferujemy

- Możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (szkolenia)
- Możliwość rozwoju branży, która obecnie jest absolutnym liderem
- Pracę w firmie o wieloletniej ugruntowanej pozycji na rynku
- Miła atmosferę pracy i pełne wsparcie całego zespołu
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)