Kwalifikowany Pracownik Ochrony + Broń/Warszawa

Nataliia
  • Warszawa, mazowieckie

Ochroniarz

Umowa o pracę

Praca od zaraz

HR for Business Sp. z. o.o., jedna ze spółek Grupy Impel - poszukuje Kandydata/-tkę na stanowisko:

KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY+ BROŃ

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

Fizyczna ochrona mienia wewnątrz i na zewnątrz obiektu

Oczekujemy:

Wpisu na listę KPOF - warunek konieczny + Broń

Dyspozycyjności, gotowości do podjęcia pracy od zaraz

Wysokiej kultury osobistej

Zapewniamy:

Stawka 20zl netto

Gwarancję wynagrodzenia zawsze do 10-tego każdego miesiąca

Pracę w systemie 24/48h (6:00-6:00)

Bezpłatne umundurowanie

Nie czekaj, zadzwoń już dziś

Dokonaj bezpiecznego wyboru

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 51*******32 lub o przesłanie aplikacji przez portal.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)