Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 02.04.2024

Pedagog wczesnoszkolny/przedszkolny

Niepubliczne Przedszkole Specjalistyczne „Mądra Sówka”
  • Pruszków, mazowieckie pow. pruszkowski

Nauczyciel

Umowa o pracę

Niepubliczne Przedszkole Specjalistyczne „Mądra Sówka” dla dzieci z autyzmem zatrudni na pełen etat Pedagoga / specjalistę wczesnoszkolnego / przedszkolnego.
Praca w godzinach 7:30 – 15:30.

OBOWIĄZKI:
- prowadzenie zajęć wychowawczo- edukacyjnych
- prowadzenie dokumentacji i dzienników
- tworzenie programów IPET
- współpraca z rodzicami
- udział w spotkaniach konsultacyjnych zespołu
WYMAGANIA:
-wykształcenie wyższe - mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi z autyzmem oraz znajomość stosowania technik behawioralnych i metod Stosowanej Analizy Zachowania
- wiedza z zakresu pracy z dziećmi z autyzmem
- łatwość nawiązywania kontaktów z dziećmi
- umiejętność pracy w zespole
- wysoka kultura osobista
- samodzielność i odpowiedzialność
OFERUJEMY:
- pracę w zespole specjalistów
- przyjazną atmosferę pracy
- możliwość podnoszenia kwalifikacji