Kierownik/zastępca kierownika sklepu w Świebodzinie

BDG
  • Świebodzin, lubuskie pow. świebodziński

Handlowiec

Umowa o pracę

Sklep z branży FMCG poszukuje osób na stanowisko:

KIEROWNIK/ZASTĘPCA KIEROWNIKA SKLEPU
miejsce pracy: Świebodzin

Twój zakres obowiązków
• Zarządzanie zespołem pracowników i sklepem
• Zapewnienie sprawnego funkcjonowania sklepu
• Profesjonalna obsługa klienta zgodnie z przyjętymi standardami
• Odpowiedzialność za dostępność asortymentu i ekspozycję towarów
• Tworzenie szczegółowego harmonogramu dostaw i negocjowanie warunków zawierania umów
• Przygotowywanie prawidłowych oznaczeń cenowych
• Bieżąca kontrola wyglądu sali sprzedażowej, w tym dbałość o powierzony asortyment i ekspozycję
• Odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe podległego sklepu
• Zajmowanie się promocją sklepu oraz dążenie do maksymalizacji zysków
• Kontrolowanie na bieżąco budżetu
• Raportowanie wyników sprzedaży
• Praca z systemem ERP
Nasze wymagania
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
• Samodzielność i odpowiedzialność
• Umiejętności Interpersonalne I komunikatywność
• Posiadanie wiedzy na temat lokalnego rynku spożywczego
• Wykształcenie średnie lub wyższe
• Bardzo dobra organizacja czasu własnego oraz zespołu
• Umiejętność pracy w oparciu o wyznaczone cele

To oferujemy
• stabilność i bezpieczeństwo pracy: zapewniamy umowę o pracę i dbamy o wszystkie niezbędne formalności i nagrody miesięczne za realizację wyników
• rozwój osobisty i podniesienie kompetencji zawodowych: cenimy każdego pracownika, szkolimy, pomagamy rozwijać się zawodowo, podejmujemy działania aby zapewnić dobre warunki pracy
Dodana
Wygasa (za 3 dni)