Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 31.03.2024

Magazynier z UDT na wózki

EWL
  • Rzeszów, podkarpackie

Magazynier

Umowa o pracę

W centrum uwagi EWL Group zawsze są ludzie. Jesteśmy firmą, która buduje i rozwija różnorodność dzięki swoim pracownikom. Dostarczamy rozwiązania w zakresie HR, oferujemy usługi rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Grupa EWL znajduje się także w wykazie Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem nr 11991

Dla swojego klienta z branży lotniczej zatrudnimy osoby na stanowisko:

OPERATOR WÓZKÓW WIDŁOWYCH Z UDT

Zadania:

-transportowanie towaru i załadunek za pomocą wózka widłowego;

-zaopatrzenie zespołu produkcyjnego w potrzebne części;

-kontrola towarów przychodzących/wychodzących pod względem jakości;

-dbanie o porządek i bezpieczeństwo stanowiska pracy;

Wymagania

-uprawnienia do obsługi wózków widłowych z UDT;

-doświadczenie w pracy mile widziane;

Nasz Klient oferuje:

-umowę o pracę;

-stałą podstawa i system premiowy;

-pracę na 3 zmiany od poniedziałku do piątku;

-dodatki za pracę w nocy.

Zainteresowała Cię powyższa oferta? Nie czekaj! WYŚLIJ CV LUB SMS O TREŚCI "WÓZKI"!

NIE MUSISZ MIEĆ DOŚWIACZENIA!

Masz znajomych, którzy też poszukują pracy? Poleć im naszą ofertę! Szukamy wielu kandydatów!