Instalator -elektryk

ENTEC Sp. zo.o.Sp.k.
  • Miękinia, dolnośląskie pow. średzki

Elektryk

Umowa o pracę

Obowiązki:

montaż instalacji elektrycznych i teletechnicznych (SAP, DSO, KD, CCTV, SSWiN, LAN, BMS)
montaż tras kablowych,
montaż rozdzielnic elektrycznych i automatyki (podłączanie i uruchamianie rozdzielnic na obiektach)
montaż szaf teletechnicznych RACK 19” sieci LAN wraz z montażem wyposażenia,
przeglądy i konserwacja wyżej wymienionych systemów,

Wymagania

wykształcenie kierunkowe w zawodzie Elektryka / Elektromontera/ Elektronika
Minimum 2 letnie doświadczenie w branży elektrycznej,
Wiedza z zakresu systemów i instalacji elektrycznych, niskoprądowych oraz układów automatyki,
umiejętność czytania dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych,
prawo jazdy kat. B,
umiejętność samodzielnej pracy,
chęć rozwoju i uczenia się, pracowitość, dokładność i zaangażowanie w pracę,
dyspozycyjność do pracy w delegacji (głównie pracujemy w woj. dolnośląskim, ale wyjazdy się zdarzają)

Dodatkowymi atutami będą:

uprawnienia SEP do 1 kV,
udokumentowane szkolenia i certyfikaty techniczne z dziedziny zabezpieczeń technicznych,
uprawnienia UDT do kierowaniem podnośnikami i podestami transportu pionowego

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w firmie o rozpoznawalnej marce i ugruntowanej pozycji
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Pracę w profesjonalnym, dynamicznym i młodym zespole,
Możliwość uczestnictwa w kursach i szkoleniach branżowych,
Profesjonalne narzędzia pracy,

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres @ w temacie wpisując:

Praca: Elektromonter / Instalator instalacji elektrycznych i nisko prądowych.

Prosimy także o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)