Specjalista ds. statystyki

Centrum Opracowań Naukowych
  • Warszawa, mazowieckie

Ekonomista

Umowa o pracę

Centrum Opracowań Naukowych poszukuje do swojego zespołu kandydata/kandydatki na stanowisko specjalisty ds. statystyki.

Do Twoich zadań będzie opracowywanie wyników ankiet i formularzy badań dla studentów i pracowników naukowych.

Wymagania

Student lub wykształcenie wyższe kierunkowe (statystyka, matematyka, ekonometria lub pokrewne)
Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
Umiejętność posługiwania się narzędziami statystycznymi (np. PQStat, R, SPSS, PSPP)
Mile widziana znajomość MatLab

Umiejętność analitycznego myślenia oraz precyzyjnego i logicznego rozumowania
Dbałość o szczegóły oraz umiejętność pracy w zespole

Zakres obowiązków:

Tworzenie opracowań statystycznych dla prac naukowych

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

Pracę w profesjonalnym i przyjaznym zespole

Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejętności

Atrakcyjne wynagrodzenie

Jeśli spełniasz wymagania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV i list motywacyjny na adres: @ . W temacie wiadomości proszę wpisać: "Specjalista ds. Statystyki".

Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)