Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 08.04.2024

Doradca klienta - Instytucja Finansowa Wschowa

Kinga
  • Wschowa, lubuskie pow. wschowski

Księgowy

Umowa o pracę

Placówka Finansowa poszukuje pracownika na stanowisko

doradca klienta

Zakres obowiązków:

sprzedaż produktów bankowych obsługa kasowa,

bieżąca obsługa klienta również telefoniczna,

realizacja planów sprzedażowych,

pozyskiwanie klientów i utrzymywanie z klientami stałych dobrych relacji.

umiejętność pracy pod presją,

Oczekiwania:

minimum roczne doświadczenie w sprzedaży warunek konieczny,

doświadczenie w finansach będzie dodatkowym atutem

łatwość budowania relacji z klientem,

łatwość komunikacji telefonicznej,

nastawienie na rozwój i chęć do pracy,

minimum wykształcenie średnie

samodzielność i kreatywność

Oferujemy

umowę o pracę na pełen etat,

godziny pracy od poniedziałku do piątku,

atrakcyjny system motywacyjny,

konkursy sprzedażowe z nagrodami

prywatną opiekę zdrowotną,

Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem.

Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych.