Poszukujemy pracownika administracyjno-biurowego

SZPZLO Warszawa-Mokotów
  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

SZPZLO Warszawa-Mokotów zatrudni pracownika Działu Administracyjno-Technicznego na stanowisko pracownika administracyjno-biurowego

Wymagania

- wykształcenie minimum średnie (mile widziane wykształcenie wyższe)
- min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
- biegła znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych
- dobra znajomość MS Word i Excel
- pracowitość, dokładność, wielozadaniowość
- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Zakres obowiązków:
- prowadzenie umów i dokumentacji związanej z zapewnieniem dostaw mediów do budynków, umów najmu i dzierżawy nieruchomości,
- prowadzenie rejestrów oraz zlecanie obowiązkowych przeglądów obiektów i instalacji wynikających z prawa budowlanego oraz napraw i remontów infrastruktury technicznej,
- prowadzenie rejestru zgłoszeń usterek i awarii obiektów, instalacji i wyposażenia budynków oraz analiza i planowanie działań związanych z ich usuwaniem i naprawami,
- prowadzenie ewidencji sprzętu i aparatury medycznej oraz planowanie bieżących i okresowych przeglądów, napraw i obsługi serwisowej sprzętu i aparatury medycznej,
- planowanie i zabezpieczenie terminowych planowych przeglądów pojazdów Zespołu oraz analiza racjonalnego wykorzystania pojazdów.

Oferujemy

- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
- pracę w przyjaznym zespole w stabilnej instytucji
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)