Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 14.04.2024

Specjalista ds. Zapewnienia Jakości

Wörwag Pharma Operations
  • Konstantynów Łódzki, łódzkie pow. pabianicki

Chemik

Umowa o pracę

Wörwag Pharma Operations to zakład produkcyjny zlokalizowany na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej realizujący zarówno wytwarzanie własnych technologii, jak również produktów leczniczych i suplementów diety na zlecenie kontraktowe.
Fabryka o powierzchni 9500 metrów kwadratowych jest wyposażona w najnowocześniejszy park maszynowy, co pozwoli w niedalekiej przyszłości stworzyć tutaj centrum doskonałości w zakresie produkcji i rozwoju technologii suchych form leków dla grupy Wörwag Pharma. Cenimy sobie szacunek, życzliwość, bliskość i odpowiedzialność. Te wartości są podstawą naszego wspólnego rozwoju. Lubimy naszą pracę i jesteśmy dumni z naszych produktów i z naszej firmy.

Dołącz do naszego zespołu w Konstantynowie Łódzkim. Szukamy osoby na stanowisko:

Zadania i odpowiedzialności:

- Opracowanie / weryfikacja/ wdrażanie/ zatwierdzanie dokumentacji systemowych Farmaceutycznego Systemu Jakości,
- Koordynacja i opiniowanie działań wyjaśniających przyczyn odchyleń, zdarzeń jakościowych,
- Uczestnictwo w Kontroli Zmian,
- Nadzorowanie działań korygujących i zapobiegawczych,
- Udział w procesie kwalifikacji dostawców,
- Przygotowanie niezbędnych harmonogramów/raportów,
- Ciągłe doskonalenie procesów/systemów,
- Zarządzanie ryzykiem,
- Prowadzenie szkoleń wewnętrznych z zakresu Dobrej Praktyki - Wytwarzania (GMP),
- Udział w audytach.

Oczekiwania:

- Wykształcenie wyższe chemiczne, biologiczne, farmaceutyczne lub pokrewne,
- Dobra znajomość pakietu MS Office,
- Doświadczenie w pracy związanej zapewnieniem jakości oraz audytem,
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
- Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
terminowość i skrupulatność,
- Rozwinięte umiejętności organizacyjne,
- Umiejętność współpracy w zespole.

Nasza oferta:

- Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę,
- Praca pełna ekscytujących wyzwań, dająca szansę uczestniczenia w dynamicznym rozwoju międzynarodowej firmy farmaceutycznej,
- Możliwość uczestnictwa w interesujących projektach,
- Możliwość rozwoju zawodowego,
- Prywatna opieka medyczna,
- Ubezpieczenie na życie,
- Dofinansowanie do wypoczynku,
- System kafeteryjny,
- Dofinansowanie do zajęć sportowych,
- Dopłata do Świąt Wielkanocnych i Bożego Narodzenia,
- Spotkania integracyjne,
- Kasa zapomogowo-pożyczkowa,
- Przyjazna atmosfera i zaangażowany zespół współpracowników.

Informujemy, że Administratorem danych jest Wörwag Pharma Operations Sp. z o.o. (dawniej Sensilab Polska Sp. z o.o.-S.K.A.) z siedzibą w Konstantynowie Łódzkim, 95-050, ul. Gen. Mariana Langiewicza 58. Dane przetwarzane są wyłącznie dla potrzeb rekrutacji i mogą być przekazywane w tym celu podmiotom współpracującym z Administratorem. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez wysłanie odpowiedniego oświadczenia woli na adres e-mail: @