B2B digital marketing / project manager

Wojtek
  • Rzeszów, podkarpackie

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Jesteśmy wewnętrzną agencją marketingową, która realizuje projekty na rzecz kilku marek działających w obszarze produkcyjnym. Do naszego zespołu poszukujemy osoby doświadczonej w marketingu B2B.

Pomożesz nam w realizacji efektywnych działań z pogranicza obszarów digital, social-media, branding i e-commerce. Oczekujemy, że zadbasz o rozwój kanałów komunikacji B2B oraz zaopiekujesz się administracją serwisów internetowych, dbając o ich aktualizacje i wzrost widoczności. Do podstawowych obowiązków będzie również należało opracowywanie koncepcji wartościowych i angażujących treści w ramach szerokiego wachlarza narzędzi wspierających promocję i sprzedaż. Będziesz również kontrolować ustalone harmonogramy i negocjować budżety.

Zakres obowiązków:
- współtworzenie i rozwój strategii marketingu B2B marek z portfolio firmy
- koordynowanie kampanii B2B on-line, ich analizowanie i optymalizacja
- rozwój kreacji wizualnej marek, w tym analiza trendów i konkurencji
- współpraca z dostawcami usług IT, SEO, grafika i foto, poligrafia
- rozwijanie profili B2B marek w mediach społecznościowych

Poszukiwane kompetencje:
- min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
- poczucie estetyki, staranność i dbałość o szczegóły
- doświadczenie w tworzeniu angażujących treści
- znajomość języka angielskiego na poziomie C1
- bardzo dobra organizacja pracy własnej
- wysokie kompetencje komunikacyjne

Mile widziane:
- znajomość branży sanitarnej i/lub stalowej
- doświadczenie w e-commerce
- znajomość programów graficznych
- umiejętność wykonywania i obróbki zdjęć i/lub video
- doświadczenie we współpracy z ambasadorami marek
- doświadczenie w realizacji kampanii CSR, współpracy sponsoringowej itp.

Co oferujemy?
- uczestnictwo w ambitnych projektach oraz realny wpływ na rozwój firmy
- umowę o pracę na pełny etat w stabilnej i rozwijającej się organizacji
- dofinansowanie do pakietów medycznych i ubezpieczeniowych
- zajęcia j. angielskiego dwa razy w tygodniu w godzinach pracy
- parking oraz zaplecze socjalne (kawa, herbata, woda, napoje)
- zniżki na firmowe produkty i usługi

Jeżeli szukasz rzetelnej firmy z perspektywą długofalowej współpracy, w ramach której możesz nie tylko wykorzystywać swoje umiejętności, ale i zdobyć nowe kompetencje. Jeżeli jesteś osobą kreatywną, samodzielną i prącą do osiągania wspólnie ustalanych celów. Jeżeli Twoją pasją jest budowanie dobrych relacji z otoczeniem, kochasz kontakt z ludźmi i potrzebujesz mieć wiele zadań, by czuć, że żyjesz. DOŁĄCZ DO NAS!

Praca stacjonarna, pełny etat.
Lokalizacja biura: Głogów Małopolski.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)