Praca w kuchni

Stowarzyszenie Promocji Kultury i Nauki
  • Warszawa, mazowieckie

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

Prywatny dom kulturalny w Warszawie (dzielnica Wawer) poszukuje osób do pracy w kuchni. Praca na umowę o pracę.

Jeśli masz:

• doświadczenie praktyczne pracy w kuchni (gotowanie, pieczenie, pomoc w kuchni),
• lubisz pracę w sektorze gastronomii i usług.

Jeżeli jesteś:

• samodzielna w działaniu, ale potrafisz pracować również w zespole,
• zaangażowana w to co robisz.

Skontaktuj się przesyłając swoje CV.

Zakres obowiązków, czyli czym miałabyś się zajmować:

• przygotowywaniem śniadań, deserów i podwieczorków według jadłospisu (pieczenie ciast, proste desery),
• obsługą jadalni (nakrywanie do stołu, sprzątanie jadalni, zmywanie naczyń),
• sprzątaniem pokoi i części wspólnych domu, 2 razy w tygodniu po 1,5 h.
• pracą w pralni (pranie i prasowanie ubrań) 1 h dziennie

Co możemy Ci zaoferować:

• umowę o pracę na 3-miesięczny okres próbny z możliwością pracy na stałe,
• zatrudnienie na 7/8 etatu: pn.-pt. (9.00-16.00 )
• wynagrodzenie płacone na czas (2700 zł netto),
• przyjazną atmosferę w pracy – doceniamy pracę w kuchni i prace domowe!
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)