Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 16.01.2024

Handlowiec- obsługa klienta

OZE TEAM
  • Słupsk, pomorskie pow. Słupsk

Handlowiec

Umowa o pracę

Firma z wieloletnim doświadczeniem w branży OZE poszukuje do zespołu handlowca.

Obowiązki:

1. Tworzenie bazy potencjalnych klientów B2B, (opcjonalnie).

2. Pozyskiwanie klientów i utrzymywanie z nimi bieżących relacji, (opcjonalnie).

3. Przygotowanie i przesłanie oferty drogą mailową.

4. Przyjmowanie zamówień i wystawianie faktur proforma.

5. Ustalanie terminów montaży.

6. Zamawianie towaru.

7. Zamawianie przesyłek kurierskich i przygotowywanie dokumentów przewozowych.

8. Badanie potrzeb klientów, uzyskiwanie informacji na temat zapotrzebowania na inne produkty oraz badanie opinii na temat produktów już oferowanych.

Ta praca jest dla Ciebie, jeżeli:

- lubisz pracować przy komputerze i sprawnie wyszukujesz informacje w sieci,

- swobodnie czujesz się podczas rozmów telefonicznych oraz łatwo nawiązujesz kontakt,

- jesteś osobą dobrze zorganizowaną, sumienną, słowną,

- zależy Ci na osiąganiu wyników w swojej pracy.

Wynagrodzenie:

- podstawowe na poziomie 4500-8000 zł brutto (opcjonalnie-warunki są uzgadniane indywidualnie w zależności od doświadczenia) oraz prowizyjne w zależności od osiąganych wyników.
- praca w siedzibie firmy.

Mile widziane:

- doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego

Oferujemy

- umowę o pracę
- szkolenie
- atrakcyjne wynagrodzenie

Jesteśmy nowoczesną firmą z branży OZE, zajmująca się projektowaniem oraz instalacją systemów fotowoltaicznych, pomp ciepła dedykowanych przedsiębiorstwom i gospodarstwom rolnym oraz elektrowni słonecznych dla domów jednorodzinnych.

Czekamy na Ciebie!
biuro@ozeteam

+ 48 60682838

Siedziba firmy
Oze Team
Wierzbięcin 9a, 76-200 Słupsk