Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 11.02.2024

Księgowa/y

Biblioteka Miejska w Łodzi
  • Łódź, łódzkie

Księgowy

Umowa o pracę

1. Wymagania konieczne:

1. Wykształcenie wyższe
2. Kierunek, profil wykształcenia: Rachunkowość, Finanse, Ekonomia
3. Predyspozycje osobowościowe: komunikatywność, sumienność
4. Umiejętności zawodowe: znajomość przepisów z zakresu rachunkowości, podatku VAT, PIT.

2. Wymagania dodatkowe:

1. Dobra organizacja pracy
2. Sumienność, rzetelność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
3. Umiejętność pracy w zespole
4. Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

Dodatkowym atutem będzie znajomość zadań z zakresu naliczania wynagrodzeń, zasiłków ZUS oraz innych świadczeń pracowniczych a także obsługa programu PŁATNIK

3. Zakres zadań wykonywanych na danym stanowisku pracy:

1. Zadania z zakresu rachunkowości instytucji kultury m.in.:
• księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
• bieżąca weryfikacja dokumentów księgowych pod kątem rachunkowym i formalno-merytorycznym
• kalkulacja bieżących zobowiązań podatkowych
• rozliczanie i sporządzanie deklaracji podatkowych
• weryfikacja i analiza dokumentacji księgowej pod względem rozliczeń podatkowych
• przygotowywanie, sprawdzenie plików JPK.VAT, deklaracje VAT UE

2. Praca w systemie Rewizor GT firmy Insert

Informacja dodatkowa:

1. Rodzaj zawieranej umowy: umowa o pracę
2. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy
3. Termin składania dokumentów: 05.01.2023r. – 11.01.2023r.
4. Miejsce składania dokumentów:
- osobiście/pocztą: Biblioteka Miejska w Łodzi, Plac Wolności 4, 91-415 Łódź
- elektronicznie: @