Zatrudnimy przedstawiciela handlowego

USI Spółdzielnia Wielobranżowa
  • Poznań, wielkopolskie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

USI Spółdzielnia Wielobranżowa poszukuje osób ambitnych i lubiących pracę z klientem.
Jeżeli nie boisz się wyzwań i realizujesz stawiane sobie cele to zapraszamy do kontaktu!

Twój zakres obowiązków:
- kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
- aktywne pozyskiwanie nowych klientów
- przedstawianie oferty handlowej i pozyskiwanie nowych zleceń
- proste raportowanie
- współpraca z pracownikami innych działów

Nasze wymagania:
- mile widziane doświadczenie z zakresu ochrony mienia, monitoringu systemów alarmowych, technicznych systemów zabezpieczeń
- chęć rozwoju
- komunikatywność w kontaktach międzyludzkich
- zaangażowanie i nastawienie na realizację celów sprzedażowych
- umiejętność utrzymania dobrych oraz długotrwałych relacji
- prawo jazdy kategorii B oraz niekaralność

To oferujemy:
- uczestnictwo w ciekawych, innowacyjnych projektach
- stały rozwój zawodowy poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych i pracę w zespole gotowym do dzielenia się wiedzą
- niezbędne narzędzia do pracy
- możliwość dalszego rozwoju zawodowego
- atrakcyjne wynagrodzenie z systemem prowizyjnym

Prosimy o dodanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez USI Spółdzielnię Wielobranżową z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kramarskiej 17 moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby prowadzonych rekrutacji.

Kontakt:
tel.
Dodana
Wygasa (za 5 dni)