Kierownik działu opiekuńczo - pielęgnacyjnego

Dom Pomocy Społecznej w Mościszkach
  • Krzywiń, wielkopolskie pow. kościański

Kierownik

Umowa o pracę

Dom Pomocy Społecznej w Mościszkach zatrudni osobę na stanowisko Kierownika działu opiekuńczo - pielęgnacyjnego. Umowa o pracę na pełen etat. Wynagrodzenie miesięczne od 4.600 zł brutto do 5.400 zł brutto
Oferty prosimy składać pod adresem: Dom Pomocy Społecznej w Mościszkach, Mościszki 37, 64-010 Krzywiń. Więcej informacji pod numerem telefonu: (65) 517-73-10 wew. 21. Szczegóły ogłoszenia na stronie internetowej BIP DPS Mościszki (należy pobrać kwestionariusz osobowy).

Zakres obowiązków

• Kierowanie działem opiekuńczo – pielęgnacyjnym (fizjoterapeuta,
pielęgniarka, ratownik medyczny, opiekun medyczny, opiekun,
pokojowa).
• Zapewnienie mieszkańcom dostępu do usług medycznych.
• Zaopatrzenie mieszkańców w leki, artykuły higieniczno-sanitarne,
środki pomocnicze oraz sprzęty ortopedyczny.
• Prowadzenie pełnej dokumentacji w przypadku stosowania przymusu
bezpośredniego
• Utrzymaniem odpowiedniego poziomu czystości pomieszczeń i ciągów
komunikacyjnych wykorzystywanych na terenie Domu.
• Realizacja zadań w zakresie realizacji indywidualnych planów wsparcia
mieszkańców.
• Systematyczne prowadzenie niezbędnej dokumentacji i jej aktualizacji
oraz archiwizacji.
• Prowadzenie powierzonego pojazdu w szczególnych przypadkach
uzasadnionych potrzebami pracodawcy.

Wymagania
• Wykształcenie wyższe.
• Znajomość przepisów dotyczących służby zdrowia, ustawy o pomocy
społecznej, rozporządzenia o domach pomocy społecznej, ustawy o
ochronie zdrowia psychicznego, ustawy o ochronie danych
osobowych.
• Posiadanie co najmniej pięcioletniego stażu pracy.
• Obywatelstwo polskie, z zastrzeżeniem art. 11 ust. 2 i 3 ustawy o
pracownikach samorządowych.
• Prawo jazdy kat. B.
• Posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z
pełni praw publicznych.
• Nieposzlakowana opinia.
• Niekaralność prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo
ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo
skarbowe.
• Biegła znajomość obsługi komputera, programów biurowych MS
Office, swobodne poruszanie się w sieci Internet i obsługi poczty
elektronicznej.

Wymagane dokumenty

• CV.
• List motywacyjny.
• Kwestionariusz osobowy.
• Kserokopie świadectw pracy.
• Kserokopia dyplomów potwierdzających wykształcenie*
• Inne dokumenty potwierdzające kwalifikacje.
• Oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych oraz
korzystania z pełni praw publicznych.
• Oświadczenie o niekaralności*
* Dokumenty poświadczające wykształcenie należy składać w postaci kserokopii, w przypadku zatrudnienia kandydat będzie obowiązany dostarczyć oryginalne dokumenty do wglądu oraz oryginał zapytania o niekaralność do akt.

Dokumenty można składać w terminie do 13 stycznia 2023 roku do godziny 12.00

Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)