SPECJALISTA D/S ZAKUPÓW

AMBASSADOR OF TRADE SP. Z O.O
  • Kielce, świętokrzyskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Firma AMBASSADOR OF TRADE SP. Z O.O mieszcząca się w Kielcach w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje: specjalisty ds. zakupów.
Zadania osoby na tym stanowisku to:
• Odpowiedzialność za realizację procesu zakupów,
• Monitorowanie terminowości dostaw,
• Analiza i optymalizacja cen zakupu towarów i usług.
• Negocjacje cenowe z dostawcami,
• Nawiązywanie nowych kontaktów handlowych z dostawcami towarów ,
• Działania na rynku wewnętrznym (krajowym) jak i zagranicznym,
• Zawieranie umów długoterminowych i kontraktów,
• Stała kontrola i analiza aktualnych stanów magazynowych, koordynacja całego procesu zakupowego, tj: negocjacja warunków współpracy, optymalizacja kosztów, opracowanie i składanie zamówień na zapotrzebowanie firmy, zarządzanie łańcuchem dostaw oraz monitorowanie ich terminowości.

Wymagania

• Zdolność analitycznego myślenia ,
• Znajomość pakietu Office (Word, Excel),
• Chęć samorozwoju, uczciwość, precyzja,
• Mile widziane prawo jazdy kat B, oraz doświadczenie na podobnym stanowisku,

Oferujemy

• Zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Pracę w młodym, pozytywnym zespole z krótkimi ścieżkami decyzyjności (brak korporacyjnego podejścia),
• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
• Telefon firmowy.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Oferty prosimy składać na poniższy adres mailowy:
Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.)".
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)