Specjalista ds. Obsługi Klienta niemieckojęzycznego

Justyna
  • Długołęka, dolnośląskie pow. wrocławski

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Firma Rotatech Polska Spółka z o. o. z dwudziestoletnim stażem zajmujące się produkcją etykiet samoprzylepnych zatrudni osobę na stanowisko specjalista ds. obsługi klienta niemieckojęzycznego

Twój zakres obowiązków
• Udzielanie informacji w zakresie spraw związanych z przebiegiem zamówień, wykonywanie prac organizacyjno-administracyjnych związanych z ich procesowaniem
• Ścisła współpraca z działem handlowym firmy i działem wykonywania zleceń
Wymagania pracodawcy
• Posiadasz wykształcenie wyższe lub jesteś studentem – preferowani absolwenci/studenci filologii germańskiej
• Posługujesz się bardzo dobrze językiem niemieckim, znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
• Dobrze radzisz sobie z systemem Windows i MS Office
• Jesteś komunikatywny
• Lubisz pracę w grupie
• W swoim podejściu stawiasz Klienta na pierwszym miejscu
Pracodawca oferuje
• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w obsłudze klienta niemieckojęzycznego
• Codzienny kontakt z językiem niemieckim
• Pracę w renomowanej firmie oraz międzynarodowym środowisku
• Świetną atmosferę w pozytywnym zespole
• Możliwości długofalowego rozwoju zawodowego
• Prywatną opiekę medyczną
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)