Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 05.04.2024

Recepcjonistka z b. dobrym- j. niemieckim

Lebo recruitment
  • Ustronie Morskie, zachodniopomorskie pow. kołobrzeski

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

LEBO recruitment - łowcy doskonali - dla swojego Klienta REZYDENCJI SENIORA poszukuje:

Zakres obowiązków
RECEPCJONISTKA - Rezydencja Seniora Erania k. Ustronia Morskiego

Obowiązki:

prowadzenie standardowych działań recepcji i cafeterii
bieżące prowadzenie grafików pokoi, zestawień i raportów dotyczących wiodących usług obiektu
przyjmowanie życzeń, uwag, w tym zleceń Pensjonariuszy na dodatkowe usługi świadczone przez rezydencję
ścisła współpraca z administracją i pozostałymi działami
sprawowanie kontroli nad bezpieczeństwem obiektu

Wymagania

znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
umiejętność pracy na MS Office, programach sprzedażowych do wystawiania faktur (mpFirma), programach recepcyjnych (AMBER)
wysokie poczucie empatii dla osób starszych

Oferujemy

Co oferujemy:

umowę o pracę/umowę zlecenie i stabilne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
dynamiczną pracę
naturalny sposób szlifowania języka niemieckiego poprzez bezpośredni kontakt z niemieckojęzycznymi mieszkańcami
opcjonalnie zapewniamy zakwaterowanie.
Miejsce pracy: Malechowo k. Ustronia Morskiego.

Prosimy o kierowanie CV wraz ze zdjęciem na adres email podany w ogłoszeniu.

CV wraz z klauzula o ochronie danych osobowych prosimy przesyłać na adres:

LEBO recruitment - łowcy doskonali

nr certyfikatu 4287