Pracownik logistyki wewnętrznej z UDT / BREMBO

PowerJobs Sp. z o.o.
  • Sosnowiec, śląskie

Magazynier

Umowa o pracę

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza (bezpłatny transport z kilku dzielnic Sosnowca)

Oferujemy

• początkowe wynagrodzenie - 4800-5500 zł brutto/mies.;
• bezpłatny transport z Sosnowca, Katowic, Dąbrowy Górniczej,
Siemianowic Śląskich, Myszkowa, Poręby, Ciągowic, Lelowa, Będzina, Czeladzi, Zawiercia, Olkusza, Mysłowic, Jaworzna, Tychów;
• umowę o pracę na pełen etat;
• możliwość szybkiego przejścia pod firmę;
• dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym + 15% premii;
• paczki świąteczne dla dzieci i pracowników;
• program poleceń pracowniczych - suma nagród do 1500 zł netto za polecenie jednej osoby;
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
• dodatkowy bonus z PowerJobs za polecenie pracownika 200 zł brutto;
• wolne od 24 grudnia do 3 stycznia;
• bezpłatne lekcje j. polskiego dla Pracowników z Ukrainy.

Zadania:
• załadunek/rozładunek samochodów dostawczych;
• dostarczanie komponentów na linię produkcyjną;
• transport ładunku z działu produkcji do sekcji magazynowej;
• obsługa wózka widłowego (czołowego lub bocznego);
• kontrola stanów magazynowych.

Wymagania

• dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym;
• uprawnienia UDT na wózki widłowe - warunek konieczny;
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
• motywacja i chęć do pracy.

Agencja zatrudnienia PowerJobs Sp. z o.o. (nr KRAZ 11749), mieszcząca się w Katowicach przy ul. Ks. P. Ściegiennego 3, oferuje pracę w firmach z branży produkcyjnej, przemysłowej, logistycznej i automotive w Polsce, Niemczech oraz Francji. Pomagamy naszym kandydatom w znalezieniu zatrudnienia zgodnego z ich oczekiwaniami i kwalifikacjami. Pracownikom gwarantujemy pełne wsparcie koordynatorów i terminowe wypłaty. Aplikuj i pracuj dla najlepszych!
Dodana
Wygasa (za 6 dni)