PRACA Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM -KRAKÓW

BCM oddział Kraków
  • Kraków, małopolskie

Handlowiec

Umowa o pracę

KOORDYNATOR RYNKU NIEMIECKIEGO
Lokalizacja: Kraków
Opis stanowiska:
· Nawiązywanie kontaktów handlowych z klientami niemieckojęzycznymi
· Koordynowanie projektów z zakresu HR na rzecz klientów niemieckojęzycznych

Wymagania

· bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (C-1 , C-2)
· Umiejętność pracy w zespole
· Komunikatywność i otwartość
· Dobra organizacja pracy
· znajomość systemu operacyjnego Windows oraz pakietu MS Office,

Oferujemy

· Ciągłe doskonalenie umiejętności językowych,
· Pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
· Motywujący system wynagrodzeń,
· Umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym),

Osoby zainteresowane ogłoszeniem proszone są o przesłanie CV w języku polskim na adres: @

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.).

Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)