Recepcjonista/tka - Villa Barbara Jaworze

Villa Barbara
  • Bielsko-Biała, śląskie

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

Praca na stanowisku recepcjonistki / recepcjonisty w Villa Barbara w Jaworzu.
Zakres obowiązków:
- Odpowiedzialność za wykonywanie prac związanych z rezerwacją, zakwaterowaniem oraz pobytem gości hotelowych lub pensjonariuszy,
- Prowadzenie dokumentacji, sprawozdań, raportów oraz faktur,
- Obsługa: recepcji, korespondencji email oraz listowej,
- Wykonywanie poleceń bezpośredniego Przełożonego,

Wymagania

- Dobra znajomość obsługi komputera,
- Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku minimum rok,
- Umiejętności nawiązywaniu współpracy z klientem,
- Umiejętność pracy w zespole,
- Wysoka kultura osobista,
- Komunikatywność, punktualność,
- Dyspozycyjność.

Oferujemy

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane w terminie,
- System pracy zmianowy,
- Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju.
- Pakiet medyczny.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)