Opiekunka do żłobka ul. Pokutyńskiego, Pychowice

Małgorzata
  • Kraków, małopolskie

Opiekun

Umowa o pracę

Niepubliczny Żłobek na ul. Pokutyńskiego k. ul. Tynieckiej - Pychowice poszukuje kandydatów na stanowisku opiekunka w żłobku.
Nasze placówki to miejsca pełne pasji i dobrych relacji
Zakres obowiązków m.in.:
pomoc przy prowadzeniu zajęć dydaktycznych dla maluszków, aktywne udzielanie się w tworzeniu pomocy edukacyjnych do zajęć, dekoracji sal, dbanie o czystość, ład i porządek w pomieszczeniach żłobka/przedszkola,- współpraca z wszystkimi pracownikami żłobka/przedszkola oraz rodzicami dzieci, pomoc dzieciom podczas wykonywania czynności higienicznych;
Oczekiwania:
wykształcenie minimum średnie, książeczka sanepidu, kurs opiekuna lub 2-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi;

Oferujemy

dobrą atmosferę pracy, elastyczne godziny pracy, możliwość rozwoju zawodowego, możliwość realizacji własnych pomysłów, jak i udziału w inicjatywach podejmowanych przez nas;
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z dopiskiem o przetwarzaniu danych osobowych na adres: @
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)