Pracownik fizyczny, elektromonter, automatyk

Piotr Infra Service
  • Tychy, śląskie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Szukamy osób na stanowisko elektromontera z uprawnieniami SEP D i E

Opis stanowiska:

- budowa i serwis w zakresie instalacji okablowania zewnętrznego,
- instalacje w szafach kablowych, kontenerach i na słupach,
- prace montażowe w zakresie kabli niskoprądowych (złącza, głowice, rozszycie na listwach),
- rozprowadzanie okablowania wewnętrznego (listwy, koryta kablowe),
- sprawdzanie i uruchamianie urządzeń, wykonywanie pomiarów i zabezpieczeń.

Nasze wymagania:

- wykształcenie techniczne,
- uprawnienia SEP (lub gotowość do egzaminu)
- prawo jazdy kat. B,
- umiejętność pracy w zespole,
- dyspozycyjność, mile widziana gotowość do pracy w delegacji,
- punktualność i odpowiedzialność.

Co oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub zlecenie, wg preferencji),
- narzędzia niezbędne do pracy,
- możliwość rozwoju i szkoleń,
- ubezpieczenie grupowe,
- perspektywę awansu na wyższe stanowiska,
- wynagrodzenie w wysokości od 4500 zł brutto (do uzgodnienia).
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)