Pracownik biurowy ze znajomością j. rosyjskiego

WOP
  • Wrocław, dolnośląskie

Pracownik biurowy

Umowa zlecenie

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:
pracownik biurowy
Zajmujemy się legalizacją cudzoziemców
Twój zakres obowiązków
- obsługa administracyjna biura i wsparcie organizacyjne,
- kontakt z sądami, urzędami oraz organami administracyjnymi,
- kserowanie i skanowanie dokumentów,
- prowadzenie rejestru korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
- bezpośredni kontakt mailowy i telefoniczny z klientami,
- przygotowywanie projektów pism, umów i innych dokumentów w oparciu o wzory,
- wsparcie zarządu w codziennych zadaniach (obowiązki asystenckie).

Nasze wymagania:
- wykształcenie min. wyższe lub w trakcie studiów,
- biegła znajomość języka polskiego oraz rosyjskiego – warunek konieczny,
- dobra znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel),
- dyspozycyjność i zaangażowanie,
- dobra organizacja pracy,
- umiejętność pracy w zespole,
- dokładności i dbałości o szczegóły.
Mile widziane:

Oferujemy

- Atrakcyjne wynagrodzenie.
- Odpowiedzialność i samodzielność działania.
- Nowoczesne biuro.
- Wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania zadań.
- Miłą atmosferę.
- Możliwość rozwoju.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)