Praca biurowa ▷ SPRZEDAŻ ▷ Obsługa Klienta - Włocławek

MLAMP.pl
  • Włocławek, kujawsko-pomorskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Lubisz obsługę Klienta i kontakt z ludźmi?
Masz zdolności komunikacyjne lub umiejętność lekkiego pióra?

Chciałbyś/-abyś pracować w ambitnym zespole w dziale Sprzedaży bądź Marketingu w branży ecommerce?

=MLAMP.pl= jesteśmy jednym z najbardziej rozpoznawalnych e-sklepów z branży oświetleniowej i designerskiej w Polsce. Nasz Team tworzą młodzi absolwenci i studenci uczelni wyższych, jak i szkół średnich.

Jaki będzie Twój zakres obowiązków:
- obsługa telefoniczna i mailowa Klientów oraz producentów
- nadzorowanie i realizacja zamówień, utrzymywanie stałych relacji z partnerami firmy
- obsługa panelu e-sklepu - aktualizacja statusów zamówień i informacji o produktach
- lub wprowadzanie bazy produktowej na sklep w pliku excel
- bieżąca pomoc w weryfikacji i realizacji zamówień
- stała współpraca z zespołem sprzedaży, marketingu i księgowości

Czego od Ciebie oczekujemy:
- komunikatywność, sumienność i zaangażowanie w wykonywanych zadaniach
- analitycznego myślenia
- znajomość programu Excel
- min. wykształcenie średnie

Co będzie Twoim dodatkowym atutem na rekrutacyji i w pracy?
- doświadczenie w sprzedaży, obsłudze klienta lub w dziale realizacji zamówień
- doświadczenie w pracy w sklepie internetowym, np. Idosell, Presta / Allegro / Amazon lub eBay
- znajomość programu graficznego GIMP/ PS / Canva / Corel / Illustrator
- umiejętność "lekkiego pióra"
- znajomość programu księgowego Subiekt lub Symfonia

Co dla Ciebie oferujemy:
- umowę o pracę na pełen etat po okresie próbnym
- pozytywną i przyjazną atmosferę oraz niezależne stanowisko pracy
- dostęp do wiedzy z zakresu marketingu i sprzedaży na najwyższym poziomie
- znaczne podniesienie kompetencji sprzedażowych i jakości obsługi klienta
- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, doświadczenia i osiąganych wyników

Jeśli nie posiadasz doświadczenia > na początku współpracy nie zaproponujemy Ci umowy o pracę. Pamiętaj że musimy poświęcić czas osób z naszego zespołu żeby nauczyć Ciebie wielu umiejętności i zadań. Jeśli się ich nauczysz i będziesz wykonywał je dobrze po okresie próbnym zaoferujemy Tobie umowę na pełen etat i stałe miejsce w firmie :-)

Uwaga - szukamy osób ambitnych i gotowych do nauki, dlatego ważne jest abyś miał chęci pracy i rozwoju.

Najważniejsze są Twoje chęci i otwarta głowa. Praca z nami to przygoda i praktyka w sprzedaży i marketingu.

Pracujemy pon-pt. w godz. 8-16 w siedzibie firmy we Włocławku, a na Twoje zgłoszenie czekamy do końca sierpnia.

Jeśli czukesz że to ofeta dla Ciebie lub chciałbyś nas komuś polecić wyśli zgłoszenie z CV i zdjęciem na adres rekrutacja()mlamp.pl z dopiskiem =Praca biurowa mlamp=

W celu umożliwienia procesu rekrutacji, w CV prosimy zawrzeć klauzulę następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - ogólne rozporządzenie o ochronie danych.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami
Dodana
Wygasa (za 7 dni temu)