Specjalista ds. Legalizacji

S S
  • Wrocław, dolnośląskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Specjalista ds. legalizacji

Twój zakres obowiązków
Legalizacja pobytu i pracy Cudzoziemców
- Weryfikacja dokumentów dot. legalności pobytu i pracy
- Składanie wniosków dot. zezwoleń do właściwych Urzędów
- Przygotowywanie raportów i analiz
- Kontakt z urzędami w zakresie procedur legalizacyjnych.

Nasze wymagania
- Doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu postępowań w sprawie legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce,
- doskonała znajomość przepisów i procedur związanych z uzyskaniem zezwoleń na pobyt, zezwoleń na pracę oraz innych procedur dotyczących przebywania cudzoziemców (w tym obywateli UE) na terenie RP – która zostanie zweryfikowana w trakcie rozmowy rekrutacyjnej,
- Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: prawo, zarządzanie zasobami ludzkimi lub pokrewne)
- Bardzo dobra znajomość przepisów dot. legalizacji pracy i pobytu Cudzoziemców
- Wiedza na temat legalizacji poparta doświadczeniem
- Samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy własnej
- Wysoki poziom zdolności interpersonalnych, łatwość w nawiązywaniu relacji

Oferujemy

- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Odpowiedzialność i samodzielność działania
- Nowoczesne biuro
- Wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania zadań.
- Miłą atmosferę.
- Możliwość rozwoju.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)