Doradca Ubezpieczeniowy

APS ANNA KOŚNIK
  • Ostrołęka, mazowieckie pow. Ostrołęka

Księgowy

Umowa o pracę

Doświadczony Menedżer z branży finansowej, buduje nowy zespół SUPER sprzedawców, przedstawicieli oraz obsługi klienta.

Szukam ludzi, którzy chcą pracować a w pracy szukają możliwości zarabiania, rozwoju i satysfakcji.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
obsługa powierzonego portfela klientów
samodzielne nawiązanie i utrzymywanie kontaktów z nowymi klientami
analiza oraz identyfikacja potrzeb klienta
negocjowanie warunków oraz przygotowywanie umów
WYMAGANIA:
posiadasz minimum średnie wykształcenie
masz doświadczenie w sprzedaży , obsłudze lub aktywnym pozyskiwaniu klienta
umiesz pracować w zespole
masz wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
nie jeśliś karany/na
lubisz ludzi
OFERUJEMY:
wynagrodzenie netto 4000,00 PLN
profesjonalne szkolenie produktowe, techniki sprzedaży i obsługi klienta
benefity- prywatna opieka medyczna, multi sport
elastyczny grafik
możliwość pracy zdalnej
wsparcie kadry oraz trenera
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)