Lakiernik / Lakierniczka okien i drzwi z drewna

PAMO Sp z o.o. Sp. k.
  • Ustrzyki Dolne, podkarpackie pow. bieszczadzki

Budowlaniec

Umowa o pracę

PAMO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. jest wiodącą firmą działającą na rynku szeroko pojętej stolarki budowlanej. W związku z dynamicznym rozwojem swojej działalności poszukuje kandydata na stanowisko:

LAKIERNIK okien i drzwi z drewna

MIEJSCE PRACY: USTRZYKI DOLNE

OBOWIĄZKI:

- lakierowanie elementów drewnianych na produkcji okien i drzwi
- przestrzeganie przepisów BHP,

WYMAGANIA:

- doświadczenie jako lakiernik minimum rok
-umiejętność pracy w zespole,
-uczciwość, skrupulatność, dbałość o jakość wykonywanej pracy

OFERUJEMY:

-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Umowę o pracę

Aplikacje prosimy przesyłać za pośrednictwem formularza do kontaktu.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29. 08. 1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)