Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.01.2024

Studentka polonistyki - lektor

Biuro
  • Poznań, wielkopolskie

Nauczyciel

Umowa zlecenie

Centrum edukacji językowej i biuro tłumaczeń zatrudni studentkę filologii polskiej na stanowisko lektorki/nauczycielki.

Wymagania

- wiek poniżej 26 lat
- status studenta
- kontynuowanie studiów polonistycznych (rok III-V) lub ukończenie studiów licencjackich i kontynuowanie na innym kierunku
- wysoka kultura osobista
- dobra dykcja
- dyspozycyjność w godzinach popołudniowych i/lub w soboty
- mile widziana specjalizacja nauczycielska
- gotowość do nieprzerwanej współpracy w okresie 1 roku szkolnego

Obowiązki:
- przeprowadzanie indywidualnych lekcji języka polskiego online z uczniami szkół podstawowych, ewentualnie (w przypadku wyrażenia na to chęci) z obcokrajowcami uczącymi się języka polskiego
- przygotowywanie i planowanie pracy z uczniem przy wsparciu merytorycznym szkoły
- prowadzenie spisu omówionych z uczniem tematów
- sporadycznie przekazywanie informacji zwrotnych rodzicowi ucznia szkolnego

Oferujemy

- współpracę w całości zdalną
- umowę zlecenie na okres minimum 10 miesięcy
- wsparcie merytoryczne
- referencje - w przypadku dobrze przebiegającej współpracy gwarancję uzyskania pozytywnej opinii od firmy z ugruntowaną pozycją na rynku edukacyjnym i tłumaczeniowym
- elastyczne godziny pracy
- wynagrodzenie adekwatne do ilości przeprowadzonych lekcji; na rękę 35 zł za 45 min. lekcji
- gotową bazę uczniów
- współpracę od września 2022 r.

W wiadomości koniecznie prosimy zawrzeć cv i odpowiedzi na pytania:
- kiedy (miesiąc i rok) ukończę 26 lat
- na którym roku studiuję