Pracownik służby pięter

Herbarium Hotel&SPA
  • Żnin, kujawsko-pomorskie pow. żniński

Obsługa gastronomii

Umowa zlecenie

Poszukujemy osoby na stanowisko pokojowej w Herbarium Hotel&SPA**** w Chomiąży Szlacheckiej.

Zakres obowiązków:

-sprzątanie pokoi po gościach hotelowych

-dbanie o porządek w obiekcie i wokół niego

-udzielanie gościom podstawowych informacji z zakresu funkcjonowania obiektu

Wymagania

-umiejętność pracy pod presją czasu

-pracowitość i sumienność

-sprawność fizyczna

-dyspozycyjność

Oferujemy

-pracę w miłej atmosferze

-wynagrodzenie zależne od zaangażowania i doświadczenia

-szkolenia

Cv wraz z klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)