Pomoc w dziale marketingu

Stolgraf
  • Strzegom, dolnośląskie pow. świdnicki

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Opis oferty pracy:
Firma Stolgraf zatrudni pomoc do działu marketingu. Mile widziane doświadczenie w promowaniu produktów i usług online, znajomość obsługi komputera. Mile widziane doświadczenie w branży poligraficznej.

Główne zadania:
Uruchamianie kampanii promocyjnych online, tworzenie i uzupełnianie baz danych, aktualizacje strony www, email marketing, budowanie długoterminowych relacji z Klientami; doradztwo Klientom.

Wymagania

znajomość obsługi komputera
dyspozycyjność, operatywność;
łatwość nawiązywania kontaktów;
prawo jazdy kat. B.
mile widziane orzeczenie o pełnosprawności

Oferujemy

Samodzielną i ciekawą pracę w profesjonalnym, dynamicznym zespole;
inspirujące szkolenia, odpowiadające ich indywidualnym potrzebom;
możliwość rozwoju zarówno osobistego, jak i zawodowego;
premie uzależnione od osiąganych wyników.

Miejsce wykonywanej pracy: Stanowice k/ Strzegomia
Praca w godzinach od 8:00 do 16:00
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)