Pracownik produkcji DARMOWY TRANSPORT

Agnecja Pracy Tymczasowej HERSTER
  • Środa Śląska, dolnośląskie pow. średzki

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

HERSTER poszukuje osób do pracy produkcyjnej.

Zapewniamy darmowy dojazd z wielu miejscowości z okolic m.in. Środy Śląskiej, Prochowic, Brzegu Dolnego, Lubiąża oraz wielu innych.

Warunki pracy:
• od poniedziałku do piątku, tryb 3-zmianowy (możliwe nadgodziny w niektóre weekendy)
• sterylne warunki
• praca siedząca, rzadziej stojąca
• darmowy transport z wielu miejscowości Dolnego Śląska

Zadania:
• prace manualne
• obsługa półautomatów
• kontrola wizualna produktu

Wymagania

• zdolności manualne
• dokładność, sumienność
• mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Zatrudniamy w oparciu o umowę o pracę tymczasową.
Oferujemy przejrzysty system wynagrodzeń (podstawowe + premia).

Zgłoszenia prosimy przesyłać poprzez formularz lub mailowo na adres @
Więcej informacji pod nr oraz .
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)