Konsultant telefoniczny

Blue House
  • Kołobrzeg, zachodniopomorskie pow. kołobrzeski

Inny

Umowa zlecenie

Specjalista ds. sprzedaży telefonicznejMiejsce pracy: praca hybrydowa/ Sopot
Obowiązki:
· Tworzenie baz potencjalnych Klientów
· Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów na produkty szkoleniowe
· Sprzedaż telefoniczna do Klientów B2B
· Realizacja celów sprzedażowych
· Sporządzanie zestawień i raportów sprzedażowych
· Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania

· orientacja na Klienta (doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem)
· wysoka kultura osobista
· determinacja i zaangażowanie w realizacji postawionych celów
· dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w warunkach stresowych
· otwartość i komunikatywność
· minimum średnie wykształcenie
· dobra znajomość obsługi pakietu MS Office

A co chcemy Ci zaproponować w zamian?
· zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (możliwa umowa o pracę po okresie próbnym)
· wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjny system premiowy
· możliwość udziału w szkoleniach podnoszących kwalifikacje
· dużą samodzielność w działaniu
· wsparcie doświadczonego zespołu

Zainteresowana/Zainteresowany? Prześlij nam swoje CV.

Informacje o firmie:
Blue House jest firmą szkoleniowo - doradczą aktywnie działającą na rynku od 20 lat.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)