Pracownik narzędziowni- Praca od zaraz Wrocław

Zakład Sieci Zasilania Sp z o.o.
  • Wrocław, dolnośląskie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Zakład Sieci i Zasilania Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko: pracownik narzędziowni.

Opis stanowiska:

wydawanie oraz rozliczanie narzędzi produkcyjnych,
przyjmowanie dostaw zewnętrznych oraz rozkładanie narzędzi na magazyn,
dostarczanie narzędzi na halę produkcyjną,
prowadzenie komputerowej ewidencji narzędzi,
utrzymywanie w należytym stanie narzędzi oraz przyrządów kontrolno-pomiarowych.

Wymagania

chęć do pracy,
doświadczenie- mile widziane.

Osoby chętne proszone są do przesyłania CV za pomocą formularza lento.

CV proszę wysyłać drogą mailową za pośrednictwem lento z dopiskiem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”
Dodana
Wygasa (za 5 dni)