Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.03.2024

Helpdesk / Wsparcie IT

AG Consult
  • Piaseczno, mazowieckie pow. piaseczyński

Informatyk

Umowa o pracę

Opis stanowiska
AG Consult to integrator rozwiązań informatycznych w oparciu o kody kreskowe / RFID i automatyczną identyfikację współpracujący z czołowymi producentami rozwiązań mobilnych do zastosowań przemysłowych na świecie: HONEYWELL, ZEBRA, GETAC, DATALOGIC, POINT MOBILE, CASIO, M3 MOBILE, RUGGON, SATO, TOSHIBA, KOERber, RICE LAKE.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:
· Wsparcie techniczne
- Kontakt z klientem
- Testowanie urządzeń
- Przeprowadzanie przeglądów i konserwacji.

Oczekiwania:
- Dobra znajomość zagadnień informatycznych
- Łatwość w nawiązywaniu kontaktu z klientem
- Umiejętność wyszukiwania informacji
· Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania
- Znajomość języka Angielskiego w stopniu średnim
- Dobra organizacja pracy oraz dynamika w działaniu
- Umiejętność czytania dokumentacji w języku Angielskim
· Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
· Wykształcenie średnie, mile widziane techniczne
· Zainteresowanie elektroniką i informatyką
- mile widziana motywacja własna w rozwoju oraz chęć zdobywaniu nowej wiedzy

Oferujemy

· Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
· Premie uzależnione od osiąganych wyników
· Przygotowanie do pracy na powierzonym stanowisku
· Wewnętrzne szkolenia zawodowe
· Miłą atmosferę pracy w zgranym zespole.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres e-mail: kadry(at)agc.com.pl

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli:
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L119 z 04.05.2016 r.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w kwestionariuszu osobowym, zwanym CV, dla potrzeb rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.