Inżynier Automatyk

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.02.2022
AMBRA S.A.

Inżynier

Umowa o pracę

Jesteśmy największym w Polsce producentem i importerem win. Możemy się także pochwalić dużym wyborem alkoholi mocnych. Wśród naszych marek są takie ikony jak CIN&CIN, DORATO, FRESCO, PLISKA, PICCOLO, najpopularniejszy w Polsce CYDR LUBELSKI czy najnowsza WINIARNIA ZAMOJSKA.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Usuwanie, analiza przyczyn powstawania usterek urządzeń i instalacji automatyki w przypadku wystąpienia awarii, podejmowanie działań zapobiegawczych
Wykonywanie przeglądów, konserwacji i remontów zgodnie z planem remontów i bieżącymi potrzebami
Zapewnienie ciągłości pracy linii produkcyjnych
Analiza dokumentacji maszyn, urządzeń i instalacji automatyki, instrukcji obsługi maszyn i obowiązujących procedur
Czynne uczestnictwo w nowych projektach instalacji automatyki

NASZE WYMAGANIA

Wyższe wykształcenie w obszarze automatyki, robotyki lub elektroniki
Pięć lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
Znajomość techniki napędowej, pneumatyki
Znajomość zagadnień z zakresu elektryki, pneumatyki, hydrauliki, automatyki
Znajomość programu typu CAD
Umiejętność obsługi PLC np. Siemens
Umiejętność czytania schematów elektrycznych i pneumatycznych
Umiejętność tworzenia i posługiwania się dokumentacją techniczną i technologiczną
Umiejętność pracy w zespole
Chęci uczenia się i podnoszenia kwalifikacji
Dyspozycyjności do pracy 3-zmianowej

TO OFERUJEMY

Umowę o pracę
Premię kwartalną
Ciekawą pracę w różnorodnym parku maszynowym, możliwość udziału w nowych uruchomieniach
Bogaty pakiet benefitów
Miejsce pracy
  • Biłgoraj pow. biłgorajski, Lubelskie
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.