Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.03.2024

Pomoc kuchenna- praca stała lub sezonowa

Health Resort Medical Spa Panorama Morska
  • Postomino, zachodniopomorskie pow. sławieński

Obsługa gastronomii

Umowa zlecenie

Zakres obowiązków:
pomoc w przygotowywaniu posiłków
przestrzeganie systemu HACCP
dbanie o czystość i higienę pracy
zmywanie naczyń

Wymagania

aktualna książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych
podstawowa wiedza z zakresu HACCP
dobra organizacja pracy własnej
umiejętność pracy w zespole

Zalety podjęcia pracy w naszym Resorcie:
praca zmianowa
atrakcyjne zarobki z możliwością awansu
praca w renomowanym obiekcie z możliwością rozwoju

Zapewniamy zakwaterowanie na preferencyjnych warunkach w budynku z terenem rekreacyjnym przeznaczonym dla pracowników w odległości ok 4km od miejsca pracy

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV, listu motywacyjnego oraz dokumentów potwierdzających kwalifikacje.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Health Resort & Medical Spa Panorama Morska **** w Jarosławcu