Brygadzista produkcji

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 12.02.2022
EURO-PLAST

Brygadzista

Umowa o pracę

Zakres obowiązków:

1. Codzienne nadzorowanie procesu technologicznego produkcji.
2. Ustalanie zmian pracy pracowników
3. Nadzorowanie terminowej realizacji zadań produkcyjnych.
4. Organizacja pracy podległego zespołu
5. Kontrola półwyrobu i wyrobu gotowego pod względem jakości
6.

Wymagania

1. dyspozycyjność
2. Umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu
3. Wysoka samodzielność i proaktywność w organizacji pracy
4. Dyspozycyjność do pracy 3 zmianowej
5. Samodzielność w podejmowaniu decyzji i odpowiedzialność za rezultaty
Miejsce pracy
  • Moskorzew pow. włoszczowski, Świętokrzyskie
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.