Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 08.04.2024

Specjalista ds. księgowych

Agro integracja
  • Kobylin, wielkopolskie pow. krotoszyński

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

W związku z dynamicznym rozwojem biura księgowego dla grup producentów rolnych poszukujemy specjalisty ds. księgowych.

Miejsce pracy: Kuklinów (k.Kobylina/Krotoszyna).

Zakres obowiązków:
-wystawianie faktur
-weryfikacja rozliczeń fakturowych
-sporządzanie raportów / zestawień
-archiwizacja dokumentacji
-kontakt z klientami spółki.

Wymagania

-wykształcenie minimum średnie z zakresu ekonomii / finansów/ rachunkowości
-dokładność, rzetelność
-mile widziany status studenta
-mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

-pracę od poniedziałku do piątku
-wdrożenie z pomocą działu księgowego
-wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
Przesłanie aplikacji przez kandydata jest równoznaczne ze zgodą na przetwarzanie jego danych osobowych przez Agro integracja Sp. z o.o. do celów związanych z procesem rekrutacji.