Asystent detektywa

Marcin Wasilewski
  • Wrocław, dolnośląskie

Ochroniarz

Umowa o pracę

Biuro detrektywistyczne MW w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje na terenie całego kraju kandydatów na stanowisko:

Asystent Detektywa / Detektyw

Opis stanowiska:
przeprowadzanie czynności detektywistycznych w terenie,
pozyskiwanie informacji o osobach, firmach,
przeprowadzanie wywiadów środowiskowych, gospodarczych,
ustalenie stanu majątkowego
inne zadania powierzone przez przełożonych.

Wymagania

licencja detektywa - lub chęć jej uzyskania,
wykształcenie min. średnie,
niekaralność,
samodzielność,
umiejętność organizacji pracy w terenie,
komunikatywność, uczciwość, wysoka kultura osobista,
umiejętność zachowania pełnej dyskrecji prowadzonych działań,
motywacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
prawo jazdy i gotowość od odbywania podróży służbowych

Oferujemy

atrakcyjne wynagrodzenie,
pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie,
dużą samodzielność działania, stwarzającą możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji CV na adres: @

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)"
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)