LEKARZ WETERYNARII/TECHNIK WETERYNARII

MAZOWIECKIE CENTRUM LECZENIA BYDŁA
  • Mława, mazowieckie pow. mławski

Inny

Umowa o pracę

Jesteśmy siecią gabinetów weterynaryjnych, zajmującą się leczeniem zwierząt gospodarskich - bydła.

W związku z tym poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

LEKARZ WETERYNARII
TECHNIK WETERYNARII

Miejsce pracy: teren woj. mazowieckiego (powiaty: ciechanowski, żuromiński, mławski)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

wykonywanie inseminacji zwierząt
badanie stanu zdrowia zwierząt
wdrażanie odpowiedniego leczenia zwierząt
stosowanie produktów leczniczych weterynaryjnych
wykonywanie badań biochemicznych związanych z potrzebą kontrolowania stanu zdrowia zwierząt
stawianie diagnoz weterynaryjnych
przeprowadzanie konsultacji lekarskich
prowadzenie dokumentacji leczenia zwierząt

WYMAGANIA:

dyplom lekarza weterynarii / technika weterynarii
prawo jazdy kat. B
umiejętność organizacji pracy oraz pracy w zespole
otwartość, odpowiedzialność i wysoka kultura osobista
dyspozycyjność, samodzielność i chęć dalszego rozwoju zawodowego

OFERUJEMY:

stabilne zatrudnienie
ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
niezbędne narzędzia do pracy w terenie, tj.: kompleksowo wyposażony samochód służbowy - materiały weterynaryjne + aparat USG, telefon służbowy
mieszkanie służbowe

CV prosimy wysyłać na adres e-mail: @

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Zapraszamy do Naszego Zespołu.

MCLB.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)