Mechanik wózków widłowych

KB Sp. z o.o.
  • Czersk, pomorskie pow. chojnicki

Inny

Umowa o pracę

KB Sp. z o.o. to zakład przemysłu drzewnego zajmujący się przetwórstwem surowca drzewnego w tym produkcją tarcicy oraz drewna konstrukcyjnego. W Rytlu poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:
• Codzienny nadzór nad stanem technicznym wózków widłowych,
• Usuwanie bieżących awarii sprzętu,
• Wykonywanie cyklicznych przeglądów i konserwacji wózków
widłowych.

Oczekujemy:
• Gotowości do pracy w systemie 2-zmianowym,
• Doświadczenia w naprawach i przeglądach pojazdów mechanicznych,
gdy brak gwarantujemy szkolenia przygotowujące do pracy na
stanowisku,
• Wykształcenie min. Średnie techniczne/zawodowe (kierunek:
mechanika) będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

• Szkolenie stanowiskowe przygotowujące do pracy,
• Terminowość wypłat wynagrodzeń,
• Stabilne warunki zatrudnienia, w tym umowę o pracę bez okresu
próbnego,
• Dodatki płacowe za pracę w systemie zmianowym,
• Możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień na koszt pracodawcy,
• Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń lub wyślij SMS o treści „PRACA” pod numer: .
Czekamy na Ciebie!
Dodana
Wygasa (za 3 dni)