Specjalista ds. Marketingu

Business Bridge Group
  • Trzebnica, dolnośląskie pow. trzebnicki

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta – firmy handlowo-usługowej – osoby do pracy, na stanowisku:

SPECJALISTA DS. MARKETINGU
Miejsce pracy: okolice Trzebnicy

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku pracy:
współtworzenie i wdrażanie strategii marketingowej firmy,
prowadzenie akcji i projektów wspomagających sprzedaż m.in. organizacja eventów i targów branżowych,
pozyskiwanie oraz obsługa nowych platform sprzedażowych,
zarządzanie treścią firmowych kanałów komunikacyjnych oraz social mediów,
analiza danych, rynku oraz mierzenie efektywności kampanii marketingowych z wykorzystaniem Google Analytics, Google Search Console, SimmilarWeb.

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:
masz min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
posiadasz wiedzę w obszarach: SEO, content marketing, copywritting, social media,
swobodnie obsługujesz MS EXCEL oraz narzędzia e-marketingowe tj.: Freshmail
masz znajomość Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign)- atut mile widziany,
jesteś zdecydowany we wdrażaniu nowych pomysłów i rozwiązań marketingowych,
używasz płynnie języka angielskiego w kontekście zawodowym,
cechują Cię: kreatywność, zaangażowanienie w dążeniu do realizacji celów oraz umiejętność pracy w zespole.

Pracodawca oferuje:
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
stałe godziny oraz stacjonarny charakter pracy,
wewnętrzny system szkoleń,
bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. opieka zdrowotna).

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem linku aplikacyjnego:

Dodana
Wygasa (za 5 dni)