Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024

Psychoterapeuta dziecięcy

Niepubliczne Przedszkole Specjalistyczne
  • Pruszków, mazowieckie pow. pruszkowski

Nauczyciel

Umowa o pracę

Niepubliczna Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna „Mądra Sówka” dla dzieci z autyzmem zatrudni na pełen etat psychologa dziecięcego.

OBOWIĄZKI:

- prowadzenie terapii indywidualnej i grupowej

- prowadzenie dokumentacji i dzienników

- tworzenie programów IPET

- współpraca z rodzicami

- udział w spotkaniach konsultacyjnych zespołu

WYMAGANIA:

-wykształcenie wyższe - 4 letnie studia Psychoterapii Poznawczo Behawioralnej lub w trakcie studiów, mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi z autyzmem oraz znajomość stosowania technik behawioralnych i metod Stosowanej Analizy Zachowania.

- wiedza z zakresu pracy z dziećmi z autyzmem

- łatwość nawiązywania kontaktów z dziećmi

- umiejętność pracy w zespole

- wysoka kultura osobista

- samodzielność i odpowiedzialność

OFERUJEMY:

- pracę w zespole specjalistów

- przyjazną atmosferę pracy

- możliwość podnoszenia kwalifikacji