Recepcjonista/Recepcjonistka VacationClub Apartments

VacationClub Apartments
  • Międzyzdroje, zachodniopomorskie pow. kamieński

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

Recepcjonista/Recepcjonistka VacationClub Apartments Międzyzdroje

VacationClub to nowatorski startup. Naszą misją jest świadczenie usług na najwyższym poziomie oraz oferowanie Gościom naszych wyjątkowych apartamentów wakacyjnych z usługami hotelowymi w najpiękniejszych polskich kurortach.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Recepcjonista/Recepcjonistka VacationClub

Wynagrodzenie: 2500 – 2700 zł netto (dodatkowo prowizja do 300 PLN netto miesięcznie, w zależności od osiąganych wyników).

Miejsce pracy: Międzyzdroje

Opis stanowiska:
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie jak najlepszej obsługi gości apartamentów VacationClub. Do codziennych obowiązków będzie należało meldowanie i wymeldowywanie gości, wystawianie faktur, przyjmowanie płatności, udzielanie informacji gościom o oferowanych usługach, dokonywanie rezerwacji i reagowanie na bieżące potrzeby gości.

Od kandydatów oczekujemy:

samodzielności i dobrej organizacji czasu pracy

wysokiej kultury osobistej i pozytywnego usposobienia

zaangażowania w pracy

umiejętność stworzenia przyjaznej atmosfery, życzliwości i uprzejmości

znajomość języka niemieckiego (język angielski mile widziany)

prawo jazdy kat. B

Oferujemy

stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

elastyczne godziny pracy

możliwość pracy w młodej i dynamicznie rozwijającej się firmie

możliwość zdobycia doświadczenia w branży hotelarskiej/turystycznej

możliwość rozwoju zawodowego

Forma zatrudnienia dostosowana do Twoich potrzeb.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV drogą e-mailową.

Prosimy o umieszczanie klauzuli w swoim CV.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Vacation Club 2 Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie , zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych, a w szczególności mojego wizerunku na potrzeby procesu rekrutacji, na który aplikuję. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta”.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)